Ostré světlo, ostré stíny, ostré fotky. Fotil jsem to vůbec já? :)
SONY A7III + SONY 24-70 2,8 GM
Beauty video s týnou zde: https://www.patreon.com/posts/beauty-video-s-62379315
Patek.13
2022-02-20 17:41:34 +0000 UTCJan Svoboda
2022-02-20 13:56:16 +0000 UTC