I hope YOU don't feel that way Poduu! I do really like her though. She is really cute and I also like the edgier tone to this one~ Amazing as always Poduu! <3
Mydia Malheur
2019-10-07 12:50:16 +0000 UTC
За что? Русский язык в названии, вау)
Красиво нарисовано, согласен с предыдущим оратором)