NokiMo
Sad_Crab
Sad_Crab

patreon


Sudden news part 2/2 (10.06.2020)

 

And second:

Do you mind ten dollar patrons having access to the faster server three days after release?

 (This will effectively slow you down if you download from the server on the third day and beyond.) 


 И второй:

(ВНИМАНИЕ, БЫЛА ОШИБКА В ПЕРЕВОДЕ ГОЛОСОВАНИЯ, ПРОСЬБА ИЗМЕНИТЬ ОТВЕТ, ЕСЛИ ВЫ НЕ ПРАВИЛЬНО ПОНЯЛИ ВОПРОС)

 За вы или против выдачи доступа 10 долларовым патронам к высокоскоростной загрузки через три дня после релиза?

1. Против выдачи доступа. 

2. Не против выдачи доступа.

  (Скорее всего это приведёт к более низким скоростям загрузки после третьего дня релиза.) 

Comments

Nah, there is a mistake in poll on russian language, we redo it

Sad Crab Company

Didn't we already do this poll last week? Did you mean to post that the new version is ready? :P

Thanks, and in russian it's the other way around. @Sad_Crab maybe worth looking into it.

In english if you say yes that means your against the idea

A-ru

I'm raising this question because the russian question seems to be the exact opposite.

Not that my english skills are any good, but: Wouldn't answering this with an "Yes" mean that I'm against this idea? Because then it means that I would mind when 10$ patrons get the access.

This polls is really important for us, and we a working hard on a release

Sad Crab Company

Too many polls dude, just release the update.

Futax


Related Creators