Какво /наистина/ има в ХРАНАТА ни?
Added 2025-07-07 18:30:15 +0000 UTCС екипът решихме да създадем за Вас материал по една тема, която може би най-точно отговаря на въпроса: Защо това е първото поколение, което по статистика живее по-малко от своите родители?
Храната.
Comments
От около месец се храня качествено,следейки макросите си,не само калориите Дните в който ям неща като Скир,Месо,Ориз и т.н се чувствам супер,дните в който ям неща от магазина пълни с боклуци (шоколад,чипс,хляб и тн) се чувствам сякаш съм употребил 10 грама амфетамин предния ден,чувствам се слаб изморен,имам проблеми със съня и много други. СЛЕДЕТЕ СИ ХРАНАТА,ПРОМЕНЯ ЖИВОТА
Denislav Efremov
2025-12-26 08:15:21 +0000 UTCДа,ама на готово е по лесно за съжаление
Пламен Кунчев
2025-08-16 23:00:24 +0000 UTCЩе изгледам клипа по-късно ,но кой може да даде логично обяснение в една кофичка кисело мляко да има до 20 грама захар............ защо?
Георги Ричков
2025-07-30 10:36:05 +0000 UTCНякой знае ли от къде се внася свинското месо в Кауфланд.? Конкретно за България
Хари Хараланов
2025-07-26 07:32:25 +0000 UTCАбе не знам, ама като ям нещо от кафетерията при нас и корема ми става тумбак - сандвичи, хотдог и прочие.
Cvetan
2025-07-23 14:38:09 +0000 UTCЗатова трябва да се върнем по селата и произвеждаме сами своята храна.
AnitA Kamburova
2025-07-13 15:26:40 +0000 UTCМного едностранчиво и конспиративно се е подходило към въпроса. Истината е, че наред със своите негативи, тези консерванти правят така, че храната да е достъпна за повече хора. Съответно в наши дни има много малко проблеми с глада, от когато и да било в човешката история. Освен това не трябва да се бяга от въпроса за личната отговорност. В наши дни има толкова много начини човек да взема информирани, респективно по-здравословни решения за храната си. И много често това не опира до пари, а до малко отделено време в "забързаното ни ежедневие".
Делян Пеевски
2025-07-13 11:12:58 +0000 UTCа бе ние знаем, ама имам 1 въпрос какво да се яде!?
Kristiqn Petkov
2025-07-12 20:32:50 +0000 UTCСтрахотна тема! По-хубава тема, обаче, би могла да бъде, как да се храним здравословно. Не всеки има възможността да отглежда сам всичко, така че е неизбежно, та дори и да произвеждаш сам, в крайна сметка, все нещо ще купиш от магазина. Кое е по-малкото зло на щанда е тема, която си струва да се проучи :)
Hristo Iliev
2025-07-09 17:44:10 +0000 UTCБлагодаря за клипа, много важна тема! Дано повече хора започват да променят менюто си!
Tsvetelina Terziiska
2025-07-09 14:50:27 +0000 UTCМного важна тема, трябва ни и алтернатива, клип как да се храним би било добре
Кристиан Христов
2025-07-08 23:17:22 +0000 UTCТова е доста сериозен клип и може да удължи много човешки животи. По-добре да го качиш в ютуб
Bojidar Belchev
2025-07-08 15:30:35 +0000 UTCRabotq s plodove I zelenchuci v anglia poveche ot 10 godini i himiqta e na max za Bananite specialno idvat zeleni za 1 den v gazova kamera stavat Julti…
stoyan paskov
2025-07-08 12:24:10 +0000 UTCШокиращо е! Никой от тези чудни "производители" не си дава сметка че ковчег джобове няма.... На кратко какво да ядем? Ами плодове! Чудесно, ягодите са най-обработваните продукти с какви ли не препарати. Добре няма да са ягоди. Ама банани? Генно модифицирани идващи от страни свързани с малтретиране на деца за да работят без заплащане... и т.н. Да си го кажем на кратко - "Затлъстяването е болеста на хората с ниски доходи!" Защото цялата тая мизерия е евтина, достъпна и не натоварва бюджета на семейството. Прави ми впечатление, че хора с достъп до информация предпочитат да я игнорират. И това вече се доказва от осъзнати хора като д-р Крис ван Тулекен. В книгата си Ултра Обработени Хора илюстрира и слага под прожектора Нестле и други мафии. В Англия има места които се наричат food dessert, демек няма прясна храна или достъп до така в радиус от 15 мин с автобус. Град като Лестър е абсолютния пример. Ами какво е БИО храната? Какво означава БИО? Защо в България се унищожават декари обработваема земя? Мафията на белите престилка според мен има пръст. Хапни си кренвирши- имаш киселини, лапни това хапче. И така до безкрай....
Simona Petrova
2025-07-08 08:02:50 +0000 UTCАбе аз имам само един въпрос, какво да ям?????
Saint Elijah the Thunderstriker
2025-07-07 21:15:12 +0000 UTCСподелете повече за технологията и производителите, моля! Интересно е.
Елица Христова
2025-07-07 20:24:43 +0000 UTCТемата е важна и всеки трябва да е отговорен. Все още има места, от които може да се купи по-качествена храна. Желателно е да имаме култура и да се информираме. В крайна сметка, докато има кой да купува боклуци ще има и кой да ги произвежда.
Лалка Петрова
2025-07-07 20:11:15 +0000 UTCЛогичният въпрос сега е? А какво да ядем и от къде да си го закупим? Дори смесите за пилетата уж домашни са с антибиотици и разни препарати🤯
RadoslavKanchevGaspaka
2025-07-07 20:07:31 +0000 UTCДа не забравяме и “сухата кръв”, която се слага в колбасите и е канцерогенна
Victoria Naydenova
2025-07-07 19:57:19 +0000 UTCНезнам дали Ви прави впечатление но детето в рекламата на кренвирши Бони не изглежда нормално ..... Благодаря за информацията .
spas stefanov
2025-07-07 19:33:18 +0000 UTCТакъв клип е важно да бъде и в ютюб..аз като абонат нямам нищо против даже мисля че е важно. Занимавам се с производство на храна. Преди 8 години вкарах най-иновативната технология, която позволява да се създават продукти без консерванти и достъпна дори за малки производители - но - както казва Цанов “о, чудо” почти никой не иска да я използва в България :( но все пак има и производители, които правят качествени неща, но за жалост, поради висока себестойност на продуктите - нямат средства за реклама и не могат да изплуват… Важно е и в България да се обръща внимание на състава на храните! Браво на екипа ви!
Lubs Tsankov
2025-07-07 19:30:12 +0000 UTCКойто се интересува от темата за захарта препоръчвам тази книга: - Глюкозната революция от Джеси Инчауспе.
Алекдандър Дяков
2025-07-07 19:29:00 +0000 UTCПреди близо месец ти писах съобщение с предложение за подобна тема. Не знам дали си го видял но е Супер е че сега има такъв клип.
Plamen Vitkin
2025-07-07 19:13:00 +0000 UTCИнтересно
Schumachebg
2025-07-07 19:05:40 +0000 UTCТотална щета! Благодаря за информацията..
Ventsislav Keranov
2025-07-07 19:05:05 +0000 UTC