NokiMo
Tsanov_napredinagore
Tsanov_napredinagore

patreon


"Ваксини ООД" 2 - Свидетелствата

Поредицата за ваксините, която разработваме за Вас.
Част 2 - Свидетелствата (и не само)

"Ваксини ООД" 2 - Свидетелствата

Comments

Това го пратих на хуманните послушни хиени на Зуки Бъргирчиту! Отговориха ми, че съм разпространявал невярна информация в социалната мрежа (факци букциту) и ако съм бил продължавл, съм рискувал профилът ми да бъде изтрит!!!! Лееееле, горещ вЕтер, намерих в тубата как се търка профил от фейсбук и сам си го изтрих! Ако общвството приема да е гнило и послушно, нека бъде! Я съм мале, питбул, териер! ХDXDXD

Kaloian Iantchev

Живея в Германия и има задължителни 2 ваксини

Nikolai Vrachovski

A njkoi znae li procenta na horata sas stranichni efekti sled vaksinite,stoto e normalno da ima takiva na koito ne im ponasj.

Desislava Markova

Има още какво да се говори по темата, но поздравления, че сте от малкото, които го правят, било то и тук. Абонирах се, за да видя материала, тъй като следя темата от известно време. Говоря същите неща - трябва да се информираме, и който иска да го направи, има начини. Има много видеа оо темата на Candace Owens, Tucker Carlson, RFK Jr, в момета има изследвания по въпроса в САЩ от последния, който е здравният им министър, тъй като има намерена връзка между ваксина и аутизъм. Нещата са ужасно навързани. Лошото е, че българският родител се смята за информиран, защото личният му лекар му е казал да ваксинира детето си. Това е далеч от информираност. Когато казах същите неща на друго място, ми пожелаха децата ми да ме осъдят след години, защото не съм ги ваксинирала. Недоумявам подобни реакции и изказвания... до къде стигнахме. И двете ми деца са ваксинирани с всички ваксини без MMR (живеем в Англия), но определено смятаме да пропуснем ваксините за третото ни дете след анализа на листовките, направен от Candace Owens. Всеки преценява, но важно е да имаме пълната картина.

Ирена Недева

Много добре сте направили.

Keti

Това не е вярно. Има документ, който се нарича Kontrandikation. Ваксината срещу морбили е една от най- коварните.

Keti

Глупости. Аз познавам 23 човека, които нямат нито една ваксина и са напълно здрави, нямат алергии. Въпросът тук е всеки да има право на избор и да бъде правилно информиран.

Keti

В Кипър, има също много такива случаи. За една толкова малка държава!Бебета починали в съня си!

kremena evaggelou

Здравейте, Искам да ви уведомя, че информацията ви за Кипър, не е вярна!Тук също имаме вакционни книжки(така ги наричат)И двете ми деца,не можеха да влязат в училище, без тях.Синът ми,в момента е войник!Също не можеше,да влезе в казармата, без всички ваксини! В Кипър са напълно наложени ваксините.Няма ваксини =няма училище .А също така, и с принудени хора за Ковид ваксини

kremena evaggelou

Да де, и ти си плати абонамент, за да ръсиш същите глупости които се дрънкаха по телевизията за измисления КОВИД... Толкова много хора пострадаха от тези "ваксини".

Росен Александров

Дори да те охапе насекомо както се случи при мен като бебе и развихря астма, това е имунни отговор и развитието на дадената предразположеност, а не е от насекомо или ваксина, просто първия стимул го откключа, няма връзка с ваксините

Аз Знам ॐ

И нормално, като се разболеят ще умрат.. ТОВА ЦЯЛОТО Е ОГРОМНА ЛЪЖА И НЕПОЗНАВАНЕ НА ЧОВЕШКИЯТ ОРГАНИЗЪМ..

Аз Знам ॐ

Това са неверни неща от неразбиращи хора, няма никаква връзка, прочети ми коментарите нагоре братле, не бързай да се пали, това е фанатизъм цялото нещо..

Аз Знам ॐ

Нищо вярно няма в клипа..

Аз Знам ॐ

Накратко, всички заболявания дето се отключват след ваксината са вродени потенциали, това просто е първия имунен отговор който ги отключва, дали ще са те "ваксините" или една настинка, няма да има разлика, реално тези болести от които са ваксините са смъртоносни, нямат лечение и до днес, в над 70 процента от случаите предизвикват или смърт или трайни увреждания за цял живот които не искам да обяснявам защото са страшни, родители.. Не слушайте Цанов, ако ви се струва 1 на 100 голямо число, знайте че 70, 80 от 100 неваксинирани са сигурни или пътни или инвалиди за цял живот...

Аз Знам ॐ

фенoксиетанол, влиза 100Х повече през кожата от салфетките дoри самo oт една от колкото има в вакса, няма никакво количество и на муха да навреди, да не говорим за неактивни дози антибиотик дори не е в микрограмове, не влияе на биома и на нищо никъде в организма

Аз Знам ॐ

фoрмалдехида се произвежда и в тялото на новородено бебе при разграждане на аминокиселини, а и не се натрупва, дори при бебета е лъжа,че вреди, защoто количеството във ваксината е по-малко от това което се произвежда в детският организъм и то естествено за само 1 час ... Цанов излагаш се...имаме си механизми за това няма какво да се изследва в случая, всеки го знае-алдехид дехидрoгенеза ;ддд

Аз Знам ॐ

Ругаска или по достъпната минерална вoда бoгата на силиции, свързва силиция и го вади от тялото най-вече от мозъка, става и за бебета !!!!!!!!

Аз Знам ॐ

Имаш право да забавиш и отлoжиш дo 3-тата година, защото, абе вижте в законите, пише си ...

Аз Знам ॐ

Бащите къде са и какво са направили по въпроса? Това ако е моето дете, ще има убити! От поставил ваксината, до където стигна жив!

Vladimir Tinkov

Здравейте господин Цанов, не зная по какъв друг начин да се свържа с вас. Със сигурност сте започнат със случая на 12-годишния Георги, който беше брутално нокаутиран. Тази жестокост просто ме направи безмълвен и дълбоко съкрушен. Моля Ви най-сърдечно да намерите начин да стигнат добрите намерения и желания на другите хора, за да може това дете даже да не си спомня даже за случило му се. Моля, свържете се с мен, тъй като желая в частност аз и добри приятели да дарим за него скромна сума. Благодаря Ви предварително! Nikolay.vl@outlook.com

Николай Владимиров

Много хубав клип, но не е вярно,че в Германия не са задължителни. Без 2 дози ваксина за морбили, рубеола и паротит не допускат децата в училище.

Venelina

изключително силни жени

Георги Сираков

Браво Станиславе,че даваш най-накрая гласност по тази тема! Дано повече родители се абонира, за да чуят и видят това видео! Благодаря!

Petia Kamenova

Някъде из букета от смазващите мисли по повод клипа, личните истории(де да бяха просто истории) раци(ег)ото в мен търси и пита. Когато един практикуващ лекар в някоя от горепосочените като незадължителни спрямо ваксините държави, аргументира ефектите от ваксината X като препоръчителна, същия трябва да говори и за вредните ефекти, та нали по дяволите, затова е препоръчителна, а не задължителна. Е тия хора какво казват на своите пациенти? Казват ли същото описано в горните редове.... а какво да кажем за пациентите, които да речем в един конкретен случай са българи, както и лекарите много ясно... В този момент някъде се чупи причинно-следствената връзка, губи се от достоверността за вредата от ваксините.... Спекулата ми необратимзо ще задейства процеса на 'снежната топка' като изключението(демек ние задължените по закон) ще се приобщи към общото и в направлението , тъй като изключението е част от общото, както общото част от изключението .... та нали всеки ден чужденци заживяват в България, българи напускат България неизбежно в някоя страна с препоръчителен за ваксините контрол.. Нали същото се случва с лекарите... Нали някои се връщат там откъде са тръгнали... Излиза едва ли не, че тия хора трябва да са бездушни, защото скриват истината, останат безразлични към своите роднини,приятели,съседи ако щеш което противоречи на настоящето.... Някаква необятна за моето съзнание цензура идваща от големите, ще да е причина, но пак ми идва като твърде много

Denis Semerdzhiev

Не, не са задължителни. Просто Ви лъжат, или заплашват, или прокарват пропаганда. По закон НЕ са задължителни.

Victoria Mladenova

Недай си боже и вашето дете да бъде част от статистиката на прочистване или естествен подбор.. Или което и да е друго! Това трябва да е личен избор и отговорност на родителите! Тук децата в яслите и градините боледуват нон стоп,имунитета им е сринат. Тема табу е да се говори за увредените дечица,защото не ги срещаме на площадките и градинките. И никой лекар не би признал връзката ,ако нещо се обърка,та нали той е сложил ваксината.

veselina karavasileva

За Великобритания не е вярно има задължителни и то не малко,говоря от личен опит.

Miroslav Delov

Няма как да ги пусне в Ютуб, защото там има цензура и веднага ще му свалят клипа, а може и канала. За това ги качва само тук, ако имаше как щеше да ги направи публични, но уви не живеем в свободен свят! ;)

shaz0

Критика към теб, Цанов! Харесвам работата ти и те следя от самото начало. Клиповете за ваксините са прекалено важни и съществени, за да бъдат достъпни само в Patreon! Пускай ги публично в YouTube – нека повече хора да ги изгледат и да се направи нещо по въпроса. Най-малкото – ваксините да не са задължителни! Аз самият съм на 26 и съм пропуснал последните три задължителни ваксини по календара. Ваксина за COVID твърдо отказах – точно защото беше съмнително времето, за което успяха да я направят и начинът, по който се опитаха да я наложат. Миришеше на схема! Дали е за пари или нещо друго – не знам. Не знам дали ще се наложи да плащам или да заплашвам, но ваксина в моето дете няма да влезе! Щом в други държави с много по-многобройно и смесено по произход население не е задължителна, тогава и тук нека да е така!

Plamen

Днес, дъщеря ми, която е бременна в пети месец ми изпрати тези видеа, покъртена от видяното, да мислим какво да правим. Тази тема още не бяхме се сетили да я разискваме и Бог да ви благослови г-н Цанов, защото вече нямаме съмнение, че няма да ваксинираме детенцето с нито една от тези отрови. Добрата новина при нас е, че тя живее в Англия, където, доколкото знам ваксинацията не е задължителна. И тук щях за направя необходимото да излъжа системата, но за щастие няма да ми се наложи.

Виолета Семерджиева

Фокуса на видеото, е последствоята от ваксините (състояния) не се обръща внимание, на първата ваксина, с тпва нещо се запознах в Англия (често срещано) децата умират в съня си, месец слеф пурвата ваксина, ковто се бие на 2 месеца ькоето е съобразено и с приема на соропи за висока Т, всички са за деца навършили 2 месеца. Защо тази тема не беше, засегната? Единственото общо, между всички случаи на мъртви новородени, са първите ваксини, рпдители намират бебетата си мъртви, в кошарите? Това не заслужава ли, да му се обърне внимание?!?

Станислава Колева

Ваксините в Англия, не са задължителни. Но решиш ли, да се върнеш в България, изведнъж, стават мега голям въпрос. На дъщеря ми, съм била всички по календара в Англия, на 3г, има всички ваксини, които при нас, са разпределени за до 6г. Дъщеря ми, ще бъде ваксинирана, чак на 7, скоро става на 4г. 6-7 валвнтни ваксини, се бият в Англия. Има деца с ваксини, с определени състояния има и без. За мен, това е прочистване, или естествен подбор (не харесвам думата отбор) Господ да ни дава сили и на децата ни.

Станислава Колева

До колкото знам, аутизмът е и наследствен...дали се развива след ваксинация- абсолютно е възможно.

Теодор Стойчев

"Една жена беше споделила" е топ научен аргумент! Не се излагайте така, опитайте по друг начин. Има научни изследвания за конкретни генни мутации, при които хората не изчистват добре химически субстанции. Прочетете повечко медицинска литература.

Маргарита

Не спирайте да си задавате въпроси. Много сме хората,които го правим и ставаме все повече. Поставяйте под съмнение повечето "норми" и ще се убедите,колко заблудени сме живели дълго време. На прав път сте.

veselina karavasileva

Аутизма не е от ваксините , една жена беше споделила ,че и двете й деца са с аутизъм и тя си е мислила , че е от ваксините , затова второто не го е ваксинирала , но пак и то е развило аутизъм . Аутизмът се развива така или иначе се развива между 1.6 и 3 годишна възраст . Генетично обосновано , също така и от развитието на мозъка в утробата , това в по-научно обосновано колкото че е ефект от ваксините . Недейте стряскайте хората , защото е доказано ,че благодарение на ваксините са изчезнали смъртоносни болести и отделно стряскате млади майки които им предстой поставяне на ваксините .Лично аз съм с бебе на 3 месеца и всеки път треперя преди поставяне на ваксини именно, заради такива видеа , щадете ни поне малко .

Силвия Спасова

В Германия или по-точно Мюнхен има задължителни ваксини. Децата ми (3) ги взеха на учениците само след поставяне на ваксината за морбили!

Biser Nachev

Тъкмо навреме виждам клипа, имам бебе на 2 месеца.

Milena Tsv

Благодаря за усилията и труда положен по това проучване и видео - информираността е от изключителна важност! Имам върос - г-н Цанов, вие бихте ли вакснирали детето си? Благодаря предварително.

Kameliya Yakimova

Аз като бъдещ родител сега си задавам много въпроси. какво да правя ? Как да изляза от системата ?

станислав пламенов

Аз живеех във Великобритания, когато моето дете се роди. Не допуснах никакви ваксини, колкото и лекарите да се опитват да ме убедят в обратното, когато навърши 1 година, по настояване на моята съпруга, бе инжектирана 6в1 ваксина, в последствие детето ми спря да се храни, имайки предвид, че преди това ядеше всичко, слава богу успях да убедя майка му да спрем дотук с ваксините и горещо препоръчвам на всички, да правят всичко по силите си да ги избягват. Ваксината беше за за дифтерия тетанус коклюш Hib ( Haemophilus influenzae ) нямам идея какво е това инактивиран полиомиелит и хепатит Б

Hristo Iliev

В САЩ с добър адвокат ти записват детето в училище - без ваксина! Иначе е задължителна ! Имаше изследване че 2 от 100 имат аутизъм в следствие на ваксината, ако са без ваксина- 10 на 100 ще имат летални последици. (Но други доктори твърдяха че 5 на 100). Сложно е положеното ,

Trankolov

Имате леки неточности относно времето за поставяне в родилния дом. Преди 8 години открих една група във фейса, която се бори за информираност. Там може да прочетете много истории на хора, чиито деца са увредени след ваксина. Някои от тях вече не са сред нас. Има и още куп истории на деца, които са имали тежки и нетипични (поне по описанията на лекарите) реакции, но за щастие с по-добър изход поне за сега. И моята история е там. И на много други. Г-н Цанов, темата е огромна и има много информация, стига да ви се задълбава. Благодаря, че повдигате въпроса отново. Сайтът е: https://www.vaksinite.com Там има връзка и към групата във фейсбук. Хората, които вкарват нова информация, превеждат и пишат са в темата от дълги години, повечето потърпевши за съжаление.

Наталия Величкова

Благодарим за труда, който сте вкарали с екипа ти, Цанов! Трябваше някой да направи нещо такова най-сетне!

Magdalena Vasilieva

Ужас

Schumachebg


Related Creators