NokiMo
Tsanov_napredinagore
Tsanov_napredinagore

patreon


"Ваксини ООД" /част 1/: Зародишът

"Цанов, направи клип за ваксините!"
"Детето ми беше ваксинирано, след което получи..."
"Детето ми не е същото след ваксинация."

В годините съм получавал много от този вид съобщения. Съобщения от съвсем реални хора готови и да участват както в подготовката, така и в запис на такъв клип.
Причината да не се случи досега е ясна. YouTube използва случая с Ковид за да забрани говоренето за ваксини по всеки начин, който приеме за 'дезинформация'.
Справка: https://news.bg/world/youtube-premahva-vsyakakvi-videoklipove-s-dezinformatsiya-za-vsichki-vidove-vaksini.html
Тоест дори свидетелствата на гостите ми за случилото се с децата им след ваксинация би било 'дезинформация'.
Дори причината всяка от 17те страниа от ЕС освободила гражданите си от задължителна ваксиня - също би била 'дезинформация' и от там чао-чао YouTube канал.

Затова ще създам не клип, а цяла поредица за ваксините опитвайки да бъда максимално обективен: какво са донесли на човечеството, кои болести са изкоренени благодарение на тях.
Но и без да скривам корпоративните игри, интереси, обвързаности, странични ефекти, свидетелства на реални хора. Аз самия съм ваксиниран с всички задължителни ваксини и не съм имал никакви проблеми от това, но оказва се много хора не са имали това щастие. И точно за тях е тази поредица.
Днес ставате свидетели на първата част - въведението в темата. Втората ще бъде качена още понеделник.
ВНИМАНИЕ: Ако Вие или Ваши близки има какво да добавите по темата моля свържете се с момичето, което ми помага в разработването и.
gabriella_00@yahoo.com
Тел: 0899280980 Отговаря и на viber.

"Ваксини ООД" /част 1/: Зародишът

Comments

Сигурността здравето е по-важна от всичко останало, парите са материални за преживяване и удоволствия

Kristiqn Petkov

Аз предлагам да дариш парите си за борба с ваксините.

jandar

Дори да те охапе насекомо както се случи при мен като бебе и развихря астма, това е имунни отговор и развитието на дадената предразположеност, а не е от насекомо или ваксина

Аз Знам ॐ

Ще оставя после коментарите си, но по безопасна е ваксината от 80% смъртност или инвалидност след заразяването

Аз Знам ॐ

Браво Станиславе,че даваш най-накрая гласност по тази тема! Дано повече родители се абонирате,за да чуят и видят това видео! Благодаря!

Petia Kamenova

Много ми е интересно, защо забравяте да споменете адвокатите, които платиха на Андрю Уейкфиелд да напише това проучване, т.е. ТОЙ ОТ САМОТО НАЧАЛО Е ИЗЛЪГАЛ СВЕТА, ЗАСТРАШИЛ ЖИВОТА ХОРА и бъдещи поколения И цялото му проучване е една голяма ПРОПАГАНДА!

stela ruseva

Подкрепям! Бях при него и за нищо не си го сменям!

Magdalena Vasilieva

Поздравления за клипа. Можеш смело да добавиш, че в основата на тези корпорации са чифути, както във всички останали сфери. За мен беше много разочароващо за пореден път преразказа ти за втората световна едно към едно с официалната версия и липсата на разследващ елемент.

Dobri

Добро видео, но в момента сбираш пари за дете, кое му предстой почти сигурна смърт заради химиотерапията, образовай хората и за нея!

Аз Знам ॐ

Струва си да прочетете и този материал. Това е лекар, който може да говори много по темата и защо основните фактори за развитие на аутизъм са в пренаталния период, та дори и още преди зачеването. За съжаление това е единственият лекар с мултидисциплинарен подход, който успява да открие предпоставките за развитие на аутизъм още в начална бременност, както и да ги елиминира. https://sigridov.bg/vtreutrobni-i-postutrobni-riskove-za-razvitie-na-autizm/

Elitza Tsenova

Кви настинки те гонят !? алеле

Yavor Yaromirov

Лошото е, че покрай тях горят и бебета и хора, които наистина не могат да си поставят ваксини.

MR

Поне се информирайте, които са 'стандарните' ваксини след раждането, а не пишете глупости. На 1 ден ваксинират срещу хепатит Б, а на 2ри с БЦЖ . От неграмотно население няма какво да се очаква друго.

Nedelcheva

Адмирации! Хубаво е, че има журналисти като теб! Следя редовно всичко, което публикуваш! Само се моля бог да те пази, защото много съвестни, будни и честни хора бяха и биват "премахнати" като неудобни от системата.

Diyana

Моята дъщеря бе ваксинирана "автоматично" след раждането със стандартна ваксина срещу тетанус и може би още нещо. Никой нищо не ме пита, най-много да сме подписали тогава с майка ѝ декларация. След това не съм я ваксинирал до училище, понеже на училище без не става. При някои лекари може да минеш с документална ваксина, но уви не намерих. На 6-7 години я ваксинирах и тогава се изненадах като ми казаха, че ваксините които са били задължителни за до 2-3 годишна възраст, за нея не трябват, което ме озадачи и засмя, сякаш болестите предпочитат жетвите си по възраст...

Victor Alvares

Колкото повече антиваксъри има, толкова повече антиваксъри няма!

Никола Първанов

Имунитета на човек се развива не като го пазиш от болести а обратното за да се научи първо трябва да се пребори с дадената настинка за да се развие и да си сдобие защита!

Dimitroff!

Да бъдеш напълно ваксиниран през 90те и сега са две коренно различни понятия

Калина

Моето дете е вече на 5 години и няма нито една ваксина. Помислете как чрез страх се опитват да ни убедят да си ваксинираме децата! Тялото е наше, а не на държавата! Ние решаваме какво да правим с него! Както и поемаме отговорността за децата си. Проучете темата и вижте колко родители казват, че децата им са развили заболяване непосредствено след ваксинация.

Keti

Ами хората си го казаха , че тези ваксини са иРНК ваксини! 😝

Dimitroff!

От първата годинка на третата ми дъщеря съм сигурна,че епилепсията е в следствие от ваксините.Роди се с крив глезен на едното краче,на втория ден й откриха дупка в небцето .След ЯМР се установи “лека”форма на ЦП и като за капак отключи и епилепсия .По време на КоФид-а четох :”Ако нещо безплатно ти дава държавата-означава,че стоката си ТИ!”

Lockpicking Bulgaria

Съмнявам се, че ще покани... За жалост само се бълват някакви глупости на поразия и т`ва е...

V.KissimOFF

Прочетете за протоколи за чистене от паразити, има много случай на излекувани дечица,след такова лечение. Ние имаме бебе на 5+ месеца и отказахме всички ваксини. Натиска е голям. Ако желаете,мога да ви дам повече информация за лекар в БГ който помага на много хора да се излекуват,именно с чистене на паразити и тежки метали от тялото.

veselina karavasileva

Майка съм на момче на 8м и буквално утре му предстои следващата ваксина….. Това е чудовищно

Mariya

Смъртните случаи от коклюш бяха два, на бебета от мах’лата, където деца се отглеждат по особено подозрителен начин. Не стана ясно тези бебета от кого са се заразили. Не стана ясно и дали има лабораторни изследвания, потвърждаващи, че смъртта им е настъпила след заразяване с коклюш. Относно морбили - смъртността в наши дни е около 0,1%. И то при положение, че не се предприемат никакви мерки за лечение и не се спазва добра лична хигиена. Смъртността при болестите като цяло започва да намалява в началото на миналия век, когато и битовите и санитарни условия се подобряват. Ясен пример в наши дни са много от страните в Африка, където нямат достъп дори и до питейна вода. Там смъртността при децата е много висока. Защото биват гледани в полеви условия, без достъп до елементарни човешки нужди, като вода, храна, хигиена, камо ли лекарска помощ. Нека назоваваме нещата с истинските им имена, а не просто да хвърляме някакви изкривени твърдения ей така. Една лъжа повторена 100 пъти, НЕ става истина. Поне не и за виждащите, чуващите и разсъждаващите.

Victoria Mladenova

Господин Цанов, мога да кажа същото за брат ми, който беше ваксиниран с задължителната "5-степенна ваксина" когато беше само на две годинки. В момента моята майка е в Германия в търсене на по-добра третация към деца с аутизъм със синдром на Аспергер какъвто има брат ми, точно след ваксината му когато беше на 2 години.

Denis Zhelyazkov

Ще ви дам и една друга гледна точка. Миналата година имаше епидемия на коклюш, болест за която ваксина съществува и е от задължителния календар. Имаше смъртни случаи, включително на новородено. Идеята на стадния имунитет е освен да изкорени болестта, ами и да предпази хората, при които е противопоказно да се ваксинират. Та не е само "всеки сам си преценя". Също от морбили има много епидемии и смъртоносни случаи в наши дни. Дори и ваксината наистина да причинява аутизъм, рискът от смърт при заразяване със самата болест е много по-голям.

MR

Част от кадрите са ви от филма "Ваксиниран" / "Vaxxed", който е хубаво да изгледа всеки. Не само по този въпрос а и по много други истината е една - на никой не му пука за твоето здраве, благоденствие, финансово състояние и т.н. - ти си просто средство за печелене на пари. Никой не поема отговорност за действията си. Ако имаш нещастието да ти се случи нещо, сори, спасявай се. И да не забравяме ти си си виновен. Г-н Цанов обърнете внимание и на факта, че допреди няколко години не се поставяха ваксини на лица с атопичен дерматит напр., както и на хора с автоимунни заболявания. Днес се поставят, когато лицето е в ремисия на фона на антихистаминови препарати, които да замажат реакциите. Също - никой не прави наблюдение на лицето след поставяне в следващите 24 часа. Да не говорим, че едно от условията за поставяне е да си напълно здрав, което се установява без кръвни изследвания, в най-добрия случай слушалка и погледа на лекаря. На мен лично лекар ми е казвал, като ме гледа през бюрото си: " Тъй като ви гледам сте здрава, можем да сложим ваксина".... И още куп въпроси и неща, които не се вземат под внимание. Ако не отида навреме на лекар за профилактика или пренебрегна някакъв симптом и се окаже, че съм болна ще изляза безотговорна, защото здравето е моя лична грижа. Ако ме задължат, въпреки нежеланието ми (поради загрижеността ми за собственото ми здраве) да направя нещо и имам странични реакции или увреждане, пак аз съм си отговорна, защото видиш ли - калпав организъм. Те отговорност не носят за нищо.

Наталия Величкова

Много се радвам, че пускаш клип на тази тема, защото мерките стават все по-строги, а последиците от ваксините все по-тежки и никой не говори за това .... Би трябвало ваксинацията да е личен избор. В крайна сметка застрашените от заболяванията, за които се прави ваксината са тези, които нямат такава, а не тези, които имат. Никой ме може да държи сметка на другия дали има или не... И още нещо - деца с неврологична симптоматика, недоносени, деца след усложнения в бременността и раждането, деца с алергии всички тези са с висок риск от развиване на усложнения след поставянето на ваксината - която и да е! И ще дам тема за размисъл на който има поне малко критично мислене. Защо нашите деца се ваксинират с 3-4-6 валентни ваксини, а кучетата и котките, кравите и други животни се ваксинират с едновалентни или най-много двувалентни ваксини и то след като станат поне на годинка??? А нашите деца още на следващия ден от раждането се слагат 2 ваксини и после още на първия и втория месец се започва с яко инжектиране с по 6, а скоро ще ги направят и 10валентни ваксини???

Magdalena Vasilieva

Надявам се да си наистина обективен в тази видеа и да поканиш лекари, които да говорят за ваксините, не само хора против тях.

MR

8 причини да ваксинирате детето си: 1. Организмът на детето ви страда от хроничен недостиг на олово, алуминий, формалдехид, фенол... не му достигат чуждо ДНК, странични замърсени вируси и други "жизненоважни" съставки. 2. Детето ви има опасен излишък от здрави и нормално функциониращи мозъчни клетки. 3. Имате нужда от много пари и знаете, че децата, пострадали от ваксини получават компенсации в размер на хиляди долари. Е, това е в Америка. У нас родителите на увредено или починало от ваксина дете се сочат с пръст. 4. Имате конфликт с мъжа си и се нуждаете спешно от огромен проблем, беда, криза, която да ви сплоти отново. 5. Вярвате, че международните фармацевтични компании, печелещи милиони от ваксини, са много по-грамотни, безкористни и правдиви от някакви си съмнителни групи с невежи потребители. 6. Сигурни сте, че хилядите родители съобщили, че детето им е станало аутист или епилептик след ваксина, просто лъжат. 7. Не виждате логическо противоречие между уверенията на правителството за високата ефективност на ваксините и изявленията на медицинските работници за това, че ваксинираните лица деца лесно може да прихванат инфекция от неваксинираните. 8. Съгласни сте с това, че правителството трябва да решава вместо вас какви методи на профилактика и лечение да се прилагат за децата ви.

Victoria Mladenova

Братовчед ми е един от първите диагностицирани в България, точно след тази ваксина. Детето преди нея беше здраво, гледаше в очите, играеше си с нас, обръщаше се на името си и всичко, нормално за развитието на едно дете... Докато не му я биха и за няколко дни започна да дава РЯЗКО надолу. Та до ден днешен, в който е на 26 години мъж, с най-тежкия аутизъм и не може да се грижи сам за себе си, не може и да говори.. . След като докторите в Бг й казаха да си остави детето в дом, защото няма надежда, леля ми обиколи целия свят да научи за заболяването. Преквалифицира се от банкер на психолог, отвори първото училище за аутизъм в България и до ден днешен работят с най-сериозните доктори от цял свят с деца с аутизъм и имат няколко вече извън диагноза. Статистиката е такава, че почти всяко дете е развило аутизъм след ваксината, а също така се добавят фактори като раждане секцио, наличие на тежки метали в организма на майката, а после и на детето, възпаление на червата и др.

Magdalena Vasilieva

Е ръцете си държа бебе на два месеца... .... нямам думи. Господ да пази 🙏 всички ДЕЦА.

Viktoria Kirchanova

Ужас

Schumachebg


Related Creators