И така, след като с екипа цяла седмица работихме по клипа в YouTube (този за Пейтриън ще бъде качен идните дни) и опитахме максимално обективно, разграничавайки се от лични пристрастия да създадем материал показващ легитимни аргументи от двете страни.
Сега Вие какво мислите, че трябва да избере България за своя валута?
И още повече - защо?
*Чета коментарите с интерес и със сигурност ще ползвам аргументи и примери в бъдещ клип за YouTube .
Петър Василев
2025-07-28 23:45:30 +0000 UTCZeroberto
2025-07-24 14:41:52 +0000 UTCSlavi
2025-06-25 06:20:38 +0000 UTCPascal A
2025-06-22 21:55:52 +0000 UTCAnton Hristov
2025-06-17 16:37:55 +0000 UTCAnton Hristov
2025-06-17 16:27:17 +0000 UTC