NokiMo
Tsanov_napredinagore
Tsanov_napredinagore

patreon


Умирай лесно /в БГ/ - цял клип

История, след история.
"Баща ми го убиха в болницата." "Дъщеря ни я убиха в болницата"
"Добре, че бяха докторите в чужбина, че в България нямаше да оживея"

На всяка разказана в този клип история (а те 7) има по още 2 или 3, за които просто не стигат силите ми. Записвам ги и в бъдеще ще има продължение.

Не знам какво се случва с българското здравеопазване при все, че парите за здраве всяка година растат. Но резултатите са това. Истории като тези на моите гости. Измежду тях и действаща медицинска сестра.

Тази седмица беше много интензивна в записи, набор на информация и монтаж. Дано си е струвала.

По таймкод:

00 до 2:00 - Интро
02:00 до 1:06:30 - История 1 - Алекснадър, кракът му и срещите с пловдивското здравеопазване
1:06:30 до 1:33:20 - История 2 - човек отвътре - Гергана Димитрова, действаща медицинска сестра с опит в 5 различни болници
1:33:20 до края - Множество лични истории свързани с едни и същи хирурзи (Цанкови) от Плевен и нивото на здравеопазване.
Първа история: 1:33:20
Втора история (записана от момче от екипа): 2:14:00
Трета история: 02:33:50
Четвърта история: 02:37:50 (особено брутална)
Пета история: 03:00:00
Шеста история 03:14:44

Умирай лесно /в БГ/ - цял клип

Comments

Бялата мафия затри семейството ми в рамките на седмица и няколко дни, няма по силна мафия и ненаказана от тази

TheStorm

Надявам се на някой, тази класация на болниците в България да бъде полезна. И както се очаква от една пазарна икономика - в която влизат и болниците - нека има конкуренция и по-добрата победи! : https://besthospitals.bg/резултати-2018/

hristo aleksiev

Тук говорим за не просто клип за абонатите на Пейтриън, а за системна грешка в обществото в което живее. Това, което е открито от Цанов и екипа му, следва да бъде прието с особено високо внимание от хората. Моля Цанов и екипа му - НЕ ОСТАВЯЙТЕ РАБОТАТА НЕДОВЪРШЕНА. Клипа, който сте направили е само началото. Хората тъят надежда във вас, че това няма да бъде края. Че има надежда - за тях, за децата им и за идните поколения. Държавата няма да направи нищо, медиите няма да излъчат това по телевизията. Народа страда, хората умират. Апела ми към вас е - не оставяйте това така. Бих спонсорирал и бих да финансовата си подкрепа - за съдебна процедура, която да довърши започнатото до край. Нека с общи усилия и някаква благотворителна СЪДЕБНА кауза - да потърсим отговорност на престъпниците и да потърсим справедливостта, която всеки заслужава. Поздрави!

hristo aleksiev


Related Creators