Привет на всички.
Време е да дам отчет за коя кауза, че отиде % от абонамента Ви в Пейтриън.
Този месец ще помогнем на бебенцето Софи (има прикачен снимка към поста тук) , което се бори с невробластом или злокачествен тумор, който най-често засяга деца, обикновено под 5-годишна възраст. Сами разбирате, че това е борба за живота на това бебенце и затова в нейна чест ще бъдат и доста от идните каузи с клипове на организации -училища, фирми, спортни клубове, дори тунинг отбори, семейства - свързали се с мен с желание да помогнат.
Нашата сума ще е няколко хиляди лева, като първата част е вече преведена.
Благодаря Ви, че сте част от това.
Nikola Chorbadzhiyski
2025-05-10 18:39:49 +0000 UTCStoyan Halachev
2025-05-02 10:23:51 +0000 UTCAlexander
2025-04-30 19:45:52 +0000 UTCSchumachebg
2025-04-29 18:42:26 +0000 UTC