NokiMo
Tsanov_napredinagore
Tsanov_napredinagore

patreon


Срещите ни с доктор СМЪРТ /цял клип/

Намирам някакъв парадокс в това, че създавам такъв клип, а половината от родата ми са лекари. Затова и в YouTube материала беше толкова важно да покажа, че не слагаме всички под общ знаменател, да отдадем почит на заслужилите световна слава наши лекари и едва тогава да разкажем жестоките истории на гостите си.
Всъщност оригиналният клип е над 3 часа, но ще го видите разделен на 2 клипа, защото се оказа , че към двойка лекари от Плевен се появиха освен гостите ми нови 5 НЕЗАВИСИМИ едно от друго семейства с общото твърдение за немърливост, щета и смърт след операция от тях. Затова ще е нужно повече време.

Клипът по таймкод;
00 до 05:30 - Интро - предупреждавам, че има тежки кадри
5:30 до 30:30 - историята на сем. Кожухарски и починалата в Пирогов 26 годишна майка Паулина
30:30 до 38:10 - сигнал за източване на здравната каса в Русе
38:10 до 40:30 - "Отвориха ми крака за махане на менискус, но се оказа измама"
40:30 до край - Историята на Кирил Кечев и неговата половинка. Грешки, немърливост и корупция в Пирогов.
Прикачената снимка 3 показва състоянието на момчето 2 часа след катастрофата

Срещите ни с доктор СМЪРТ /цял клип/ Срещите ни с доктор СМЪРТ /цял клип/

Comments

към подобно нещо съм се насочила и аз поради случай в семейството... в ада сме заради това

Betina Tsvetkova

Цанов , защо не направиш клип на раково болни, които са за операция , но не им правят операция за направо ги пускат на химиотерапии и лъчетерапии докато не умрат. И така и не се стига до операция?? Защо не покажеш тази злоупотреба. В онкология е пълно с погубени души.

Andriana

Горките хора , имала съм случка в Майчин дом и ще споделя на кратко , след нормално раждане на детето ми ,което казаха ,че ще е 3.400кг ,излезе живо и здраво благодаря на Бог 4. 900кг ,нормално раждане да подчертая. Месец по късно обикалих 3 болници в София тъй като бях с температура от няколко дни ,уж ме преглеждаха и нищо ми нямало.. докато една вечер не се изсипаха големи съсиреци и доста кръв ,викнахме линейка когато дойдоха оо нищо ти няма моето момиче и припаднах в болницата в крайна сметка не ме бяха изчистили! За съжаление нямаш ли пари да си платиш на частно ...значи си с единия крак в гроба колкото и грозно да звучи! А преди раждането санитарките на етажа ми се караха ,че ги притеснявам и да си държа краката затворени до 7ч защото трябвало да поспят ..

Валентина

Хубаво ще е да премахнеш музиката на заден фон , която имаш. Всичките ти клипове са такива

Emrah Baltaliev

Български хора, мен ме спасиха...аз живея благодарение на моя доктор от Спешна помощ във Варна- Георги Стоянов...живея благодарение на всички лекари-професор,доценти,лекари,медицински сестри, санитарки от отделението по пулмология в УМБАЛ Света Марина във Варна! Бог да дава живот и здраве на всички българи!

Iveta Jikova


Related Creators