This post is designed to let you know that we are alive. There was a little break because of the New Year, but now everyone has already recovered, so the work continues.
Этот пост для того, чтобы вы знали, что мы живы. Был небольшой перерыв из-за Нового Года, но сейчас все уже восстановились, так что работа продолжается.
Dinaki
2018-02-10 21:26:39 +0000 UTC