Восхождение в тени 5 (I AM ATOMIC)
Added 2023-05-10 12:21:48 +0000 UTCComments
Я не розумію як люди можуть сприймати це аніме всерйоз , типу , кайфуйте просто
Vetal' Ykm
2023-05-10 17:50:11 +0000 UTCбля як я кайфанув з атомного вибуху я раза три відмотав назад реакція топ я чекав її на цю серію
Василь Чернявський
2023-05-10 14:44:10 +0000 UTC