So, friends, I've finally got my third BNHA uniform. I think, you especially like this one 🌚💘
Now I'm going to Japan, tomorrow I will be in Tokyo again, it's my holiday 💞 I plan some new interesting photoshoots in this city c:
Comments
Хорошей поездки и массы впечатлений) мы ждём новых "релизов" 💜