Thank you for the English subs! You seem really happy with your new instruments, and they all look and sound great! ^^ I'm looking forward to seeing you use them in your future covers! Do you think you could play the Spyro the Dragon theme? Or maybe something from Crash Bandicoot? Well, whatever you decide to cover, I sure it'll be awesome! ^^
Agent Ottsel
2018-08-18 09:37:59 +0000 UTC
请问这段视频的大概意思是什么呢?
Legacy5236
2018-08-18 07:04:45 +0000 UTC
I really need to learn Russian... Unfortunately I have Georgian to try and get good at first, and that's a rather tricky one :/ The new stuff all looks and sounds great, anyhow! :)
James Baillie
2018-08-17 21:11:02 +0000 UTC
И тебе спасибо, Рижехвост, за твой труд. Очень ламповый видосец, сидел с идиотской улыбающейся физиономией все 6 минут. Рад, что у вас все хорошо. Успехов в дальнейшем!)
Half_Blined_Born
2018-08-17 14:43:49 +0000 UTC
哇,猫咪和你都真可爱~!!音乐也好听!
кошка и ты такой милый! музыка также хорошо слушает!
( Это предложение, написанное с помощью программного обеспечения. )