NokiMo
kurimanju904
kurimanju904

fanbox


レギュラー候補キャラについて一言言います!

旧デザインのキャラと新デザインのキャラを見比べながら 各キャラについてコメントしようと思います! これらのキャラについて何か言いたい方は 遠慮なく正直にコメントしてください、マジでしてください! どのキャラの漫画を先に描こうか迷ってます・・・。そこで皆様に申し訳ないのですが皆様にアンケートを作ったので それで決めようと思ってます。投票権は何度でも出来るのでこれが一番読みたい作品に何度も票を入れたりするのもOKですので皆様、どうかこの哀れな作者が作ったアンケートに是非ご協力お願いします(糞笑)!!!あとコメントもお願いします! ホームページへ→https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya 自キャラ→https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 While comparing the old design character and the new design character I will comment on each character! If you want to say something about these characters Feel free to comment honestly, seriously! I'm wondering which character's manga to draw first ... I'm sorry to all of you, but I made a questionnaire to everyone. I'm thinking of deciding on that. You can vote as many times as you like, so it's okay to vote for the work you want to read the most, so please cooperate with the questionnaire made by this poor author (laughs). !! !! !! Please also comment! Go to home page → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya Own character → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 在比较旧的设计特征和新的设计特征时 我会评论每个角色! 如果你想对这些角色说些什么 随意评论,真诚,认真! 我想知道先画哪个角色的漫画……对不起大家,但我给大家做了一个调查问卷。 我正在考虑就此做出决定。你可以投多少次票,所以投票给你最想读的作品是可以的,所以请配合这个可怜的作者做的问卷(笑)!! !! !!也请评论! 前往主页 → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya 自己的角色 → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 이전 디자인의 캐릭터와 새로운 디자인의 캐릭터를 비교해하면서 각 캐릭터에 대해 언급하려고합니다! 이러한 캐릭터에 대해 뭔가 말하고 싶은 분은 거리낌없이 솔직하게 의견을 주시기 바랍니다, 진짜을 참조하십시오! 어떤 캐릭터의 만화를 먼저 그리자할지 고민하고 있습니다 .... 그래서 여러분에게 미안하지만 여러분에게 설문을 만들었 기 때문에 그래서 결정하려고 생각하고 있습니다. 투표권은 몇 번이라도 할 수 있으므로 이것이 가장 읽고 싶은 작품에 여러 번 표를하는 것도 OK이므로 여러분, 부디이 불쌍한 작가가 만든 설문에 꼭 협조 부탁합니다 (糞笑) ! ! !あと코멘토도 부탁합니다! 홈페이지 → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya 자기 캐릭터 → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 En comparant l'ancien caractère de conception et le nouveau caractère de conception Je vais commenter chaque personnage ! Si vous voulez dire quelque chose sur ces personnages N'hésitez pas à commenter honnêtement, sérieusement ! Je me demande quel personnage de manga dessiner en premier... Je suis désolé pour vous tous, mais j'ai fait un questionnaire à tout le monde. Je pense me décider là-dessus. Vous pouvez voter autant de fois que vous le souhaitez, vous pouvez donc voter pour l'ouvrage que vous souhaitez lire le plus, alors merci de coopérer avec le questionnaire réalisé par ce pauvre auteur (rires). !! !! !! Veuillez également commenter ! Aller à la page d'accueil → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya Propre personnage → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 Míg összehasonlítja a régi és az új design karaktert Hozzászólok minden karakterhez! Ha mondani akarsz valamit ezekről a karakterekről Nyugodtan kommentelj őszintén, komolyan! Kíváncsi vagyok, melyik karakter mangáját rajzoljam le először ... Sajnálom mindannyiótokat, de kérdőívet készítettem mindenkinek. Gondolkodom, hogy döntök erről. Annyiszor szavazhat, ahányszor csak akar, így rendben van, ha arra a műre szavaz, amelyet a legjobban szeretne olvasni, ezért kérjük, működjön együtt a szegény szerző kérdőívével (nevet). !! !! !! Kérem kommentelje is! Lépjen a kezdőlapra → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya Saját karakter → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 Beim Vergleich des alten Design-Charakters mit dem neuen Design-Charakter Ich werde jeden Charakter kommentieren! Wenn Sie etwas über diese Charaktere sagen möchten Fühlen Sie sich frei, ehrlich, ernsthaft zu kommentieren! Ich frage mich, welchen Manga ich zuerst zeichnen soll ... Es tut mir leid, aber ich habe einen Fragebogen an alle gemacht. Ich überlege, mich dafür zu entscheiden. Sie können so oft abstimmen, wie Sie möchten, es ist also in Ordnung, für das Werk zu stimmen, das Sie am meisten lesen möchten, also kooperieren Sie bitte mit dem Fragebogen dieses armen Autors (lacht). !! !! !! Bitte auch kommentieren! Zur Startseite gehen → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya Eigener Charakter → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012 Míg összehasonlítja a régi és az új design karaktert Hozzászólok minden karakterhez! Ha mondani akarsz valamit ezekről a karakterekről Nyugodtan kommentelj őszintén, komolyan! Kíváncsi vagyok, melyik karakter mangáját rajzoljam le először ... Sajnálom mindannyiótokat, de kérdőívet készítettem mindenkinek. Gondolkodom, hogy döntök erről. Annyiszor szavazhat, ahányszor csak akar, így rendben van, ha arra a műre szavaz, amelyet a legjobban szeretne olvasni, ezért kérjük, működjön együtt a szegény szerző kérdőívével (nevet). !! !! !! Kérem kommentelje is! Lépjen a kezdőlapra → https://kurimanju.wixsite.com/rakugakibeya Saját karakter → https://www.pixiv.net/user/5041467/series/130012

レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います! レギュラー候補キャラについて一言言います!

Related Creators