Склади ліг, правила, дати і час драфту фентазі НФЛ-2025
Added 2025-08-29 11:33:35 +0000 UTCВсім привіт!
Цього року в нас буде сім повних ліг, так що всім дякуємо хто до нас доєднався або поновив участь з минулого сезону!
ЩО ТРЕБА ВІД ВАС
1. Шукайте себе в складах ліги в файліку та якщо ви знаходитесь не там, де грали того сезону, то переходьте за запрошенням в лігу, яке буде нижче списку учасників.
УВАГА!!! Спочатку знайдіть себе і перейдіть за посиланням саме в свою лігу, а не ломіться в іншу.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WvnLeyDlM3_C7IW8k2IdG8HvseIDunme4-pwaa-ezCA/edit?usp=sharing
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WvnLeyDlM3_C7IW8k2IdG8HvseIDunme4-pwaa-ezCA/edit?usp=sharing
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WvnLeyDlM3_C7IW8k2IdG8HvseIDunme4-pwaa-ezCA/edit?usp=sharing
Дати і час драфту в лігах:
Legacy - ДРАФТ 30.08, Субота, 21:00
Toxic -
Up&Comers - ДРАФТ 30.08, Субота, 19:00
Seniors - ДРАФТ 31.08, Неділя, 22:00
Juniors - ДРАФТ 31.08, Неділя, 20:00
Sophomores -
Rookies - ДРАФТ 31.08, Неділя, 21:00
Час і дату драфту призначає ваш коміш, який лишає за собою право призначити дату драфту без згоди з більшістю. Все є у файліку на вкладці вашої ліги.
Але при бажанні про це можна дискутувати в нашому чаті. Про можливі зміни сповіщення також буде лише в чатіку і на двіжку ліги. Тому слідкуйте уважно.
Велике прохання підлаштуватися під цей час. Бо зібрати всіх до купи - найскладніше завдання)) І якось підлаштуватися треба всім.
2. Велике прохання всім хто грає зайти в чат, бо бігати за вами в інших місцях нереально. Щось провтикаєте - проблеми ваші. Писати про якісь невеличкі переноси і новини скоріш за все будуть тільки в чаті.
Для обговорення драфту ласкаво просимо в наш Discord.
3. Порядок піків буде на двіжку перед драфтом.
4. Змін в правилах не буде. Всі налаштування і правила можна буде подивитися вже в самій лізі. У нас кастомний скорінг, так що раджу ознайомитись, щоб потім не було відкриттів. Якщо щось незрозуміло - питайте в чаті.
Ми розширюємось, а значить правила підвищення/пониження також будуть цього сезону іншими. Читайте їх уважно, щоб потім не було питань.
Правила підвищення/пониження на наступний сезон:
1. Legacy. 5 останніх місць вилітають. Останнє місце вилітає в Up&Comers, 4 наступних - в Toxic.
2. Toxic. Полуфіналісти виходять в Legacy. Останнє місце вилітає в Seniors, 4 наступних - в Up&Comers.
3. Up&Comers. Переможець виходить в Legacy. 2-5 місця - в Toxic. Останнє місце вилітає в Juniors, 4 наступних - в Seniors.
4. Seniors. Переможець виходить в Toxic. 2-5 місця - в Up&Comers. Останнє місце вилітає в Sophomores, 4 наступних - в Juniors.
5. Juniors. Переможець виходить в Up&Comers. 2-5 місця - в Seniors. Останнє місце вилітає в Rookies, 4 наступних - в Sophomores.
6. Sophomores. Переможець виходить в Seniors. 2-5 місця - в Juniors. 4 останніх вилітають в Rookies.
7. Rookies. Переможець виходить в Juniors. 2-5 місця - в Sophomores.
8. У випадку відмов і звільнення додаткових місць в лігах вище пріоритет надається учасникам, які грали в лігах вище. Така собі програма лояльності від СпортГаб.
8. Коміши не вилітають і не підвищуються.