NokiMo
sayuri527
sayuri527

patreon


Sweet Kiss in the Snow with Rain (geraskier, swf)

Thank you for supporting me and my art, and thank you for a lot of feedback!
That means a lot to me! Big kiss, dear! 💔💔💔

I'm feeling very inspired! And I want to introduce some other characters in this Mafia AU!
For example,  who holds the umbrella? It's a bodyguard of the leader and the character from the original videogame... What do you think? Who?)))

Sweet Kiss in the Snow with Rain (geraskier, swf)

Comments

I just noticed the eldredge knot in Geralt's tie here. That's such an amazing attention to detail!

Robin

I can't wait to see more of this comic. I love that you're incorporating more Witchers, I've fallen in love with the School of the Wolf, they're all so interesting and unique, can't wait to see what you do with more characters :)

Robin

This sets such a beautiful scene. It’s very romantic.

Brookie

I have not had the pleasure to play the games yet, but I'm still excited to see more characters enter your art! Especially from Witcher. 🥰🥰🥰 I'm happy to be here and support your incredible artwork!! It really makes me happy to see updates from you! No matter the fandom, canon or AU! It all makes my heart 💓💓💓💓💓 P.S. I hope we'll see more sometime from your OC characters too! I still think of them often. 🥰

Mia Nix

Спасибо огроменное за эту красоту! Глаз оторвать не могу!!! Обожаю мафия!ау и Ваши работы 🖤

Oh ❤💔🥰

Sayuri527

Thank you 💕💕💕

Sayuri527

I’m!! In love!!! This is so sweet!!

Johnny Harlon

I absolutely love every thing about this ♥️

Jennoasis

Well, you were close............

Sayuri527

It's so lovely of you to have me 💔

Sayuri527

I think it's Eskel holds the Umbrella because he's Don Geralt's right hand man and personal bodyguard??

Oleander Sunflower

Loving this!!! Your work is definitely my favorite ♡

Bee

Thank youuu~

Sayuri527

I love this! It's wonderful!

Rowan Lee

Ламберт, выше отгадали) Ну оч подходит персонаж + я такую реплику для него придумала, вканоничную и смешную) Скоро все увидите)

Sayuri527

Спасибочки)

Sayuri527

Don't worry about this)) And I need a fan fiction toooooo~

Sayuri527

КААААК? ДА!! Это он))) Ну очевидно ж, лучшая кандидатура)

Sayuri527

Весемир или Ламберт?(загуглила) непонятно женская рука или мужская ) если женская то всяко Цири?))

Pauch Krauch

А арт ШИКАРНЫЙ, красотища

Ламберт? Может его рука?

Ahhh I need a 100,00 word fan fiction for this AU! The artwork and the idea are just magnificent! I feel like a slight fake fan since I only made it a few hours into the first game and got distracted and haven’t picked it back up 😓

Rebecca

Ну эээээ))) Я хочу, чтобы кто-нибудь что-нибудь предположил....

Sayuri527

Чья рука-то?)) я в игру не играла )) тут мои полномочия всё

Pauch Krauch

Чья рука, ну угадайте)))

Sayuri527

Сама чет пищу, нравицца!)))

Sayuri527

Ааа ааааа, такие красивые!!! Спасибо ♥️♥️♥️

Какая прелесть ❤️

Pauch Krauch


Related Creators