NokiMo
sayuri527
sayuri527

patreon


August is Coming

ENG:

Dear Friends!

July is coming to an end, which means tomorrow my $ 3+ patrons will be expected to send current artworks in HD from me, as well as *psd's. I hope you enjoyed it with me in July, and my plans for August:

We will start with newest art with shibari Gavin (I was starting), and this time everything will be EVER hotter, MORE juicier! Perhaps we use toys #if_you_know_what_I_mean

Then there will be more HOT artworks  #GoodOmens (yeeees!) ...
Yeap, and NSFW 18+ too ...

Pay attention to the updated goal: 50 patrons - and a new part of the comic on the Preacher!AU HERE, on Patreon, just for yooou (in public - after a while, but you will find out  what happened next FIRST)!

Also, you can always write your wishes on arts, characters and fandoms here, and maybe I will be inspired by your idea! And the wishes of my $10 patrons - a direct guide to action - write, and I will fulfill whatever your desires (conspiracy: WHATEVER * wink *)

Thanks to everyone who supported me in July, and in previous months! I am eternally grateful to you, and I hope you will stay with me further - I promise to draw, evolve and delight you with your favorite characters! I love and hug everyone, sending rays of good! You are the best!    ❤ ❤️ ❤   

____________________________________ 

RUS:

Дорогие Друзья!

Июль подходит к концу, а значит уже завтра моих $3+ покровителей ожидает рассылка от меня текущих артов в высоком разрешении, а также псд-шек (*psd). Надеюсь, вам понравилось со мной в июле, а вот мои планы на август:

Начнем мы с еще одного связанного Гэвина, у меня уже есть наработка, и в этот раз все будет ЕЩЕ жарче, еще СОЧНЕЕ! Возможно, используем игрушечки if you know what I mean

Затем будут еще ГОРЯЧИЕ артики по Оменсам (да!)... 

Да-да, и 18+ тоже...

Обратите внимание на обновленную цель: 50 патронов - и новая часть комикса по Проповеднику ЗДЕСЬ, на патреоне, спешл фор ююю (в общий доступ - спустя какое-то время, но вы узнаете, что же было у них ДАЛЬШЕ первыми)

Так же вы всегда можете писать свои пожелания по артам, персонажам и фандомам тут, и может я вдохновлюсь именно вашей идеей! А пожелания моих $10 покровителей - прямое руководство к действию - пишите, и я выполню любое ваше желание (заговорщечиски: ЛЮБОЕ *подмигиваю*)

Спасибо всем, кто поддерживал меня в июле, и в предыдущие месяцы! Я бесконечно вам благодарна, и надеюсь, вы останетесь со мной и дальше - обещаю рисовать, развиваться и радовать вас любимыми героями! Всех люблю и обнимаю, посылаю лучи добра! Вы самые лучшие у меня!   ❤ ❤️ ❤ 


Comments

😘😘😘😘😘🖑🖑🖑💗💗💗

Mia Nix

I have been nothing short of stunned by every piece of art you do! I can't wait to see what you come up with next. Thank you so much for sharing your amazing talents (and cat) with us!

GCAT01


Related Creators