NokiMo
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


PATREON ПРОДЪЛЖЕНИЕ: LIVE | КИРО БРЕЙКА | 19:30 ЧАСА

Продължаваме живото предаване от 19:30 часа тук в Пейтриън.

Ще отговоря на вашите въпроси свързани с Ивелин Михайлов, новият проект на полк. Николай Марков, както и за Симо Тека.

PATREON ПРОДЪЛЖЕНИЕ: LIVE | КИРО БРЕЙКА | 19:30 ЧАСА

Comments

Да се оправяш, бат Киро и дано ставата се стабилизира както стана с другата.

Ivailo Zhekov

Много ми е странно да видя все още толкова много хора да говорят за биене , съжалявам обаче това е доста първобитно и докато ние българите не спрем да живеем по един мутренски начин , няма да има вдигане на съзнанието. Консенсус не се постига с бой…. На мен лично ми е смешно това поведение. Говори за нисък интелект.

Ivan Markov

Не се занимавай с отрепки. Никой не ги слуша тия, само им вдигаш цената, като им обръщаш внимание. Пращат ти такива Любо Жечевци, Симовци и всякакви, извадени от канавката, защото това е тактиката — да те вкопчат в някакви махленски разправии, да те провокират да направиш някоя глупост и да те приключат като име и авторитет. Това е тяхната игра от 100 години — не се хващай!

Việt Nam

Ивелин Михайлов е на ниво, където много лесно може да постигне рейтинга с който Бойко Борисов влезе в политиката. По-старите, нали се сещате Бойко как влезе в политиката - целуваха му ръцете, по всички телевизии го хвалеха всекидневно. Той влезе в политиката и помете всички други. Аз познавам много чесни и морални хора, които се натискаха да бъдат членове на ГЕРБ и то не заради далавери, а за да помагат за България. Бойко колкото и в момента да го плюят, за последните 30 години е най-добрия политик. Не искам да го хваля, защото не го харесвам. Но като погледнеш фактите, това е заключението! Бандитите ги изпонатръшка, бизнесмените ги рекетираше, разбираше се добре и с Ергдоган и с Путин и с евроатлантиците от ЕС. Ивелин Михайлов трябва да бъде също толкова оправен с престъпниците, да бъде неподкупен, да не влиза в корупционни схеми. Иначе е ясно, че всеки с власт прокарва някакви политики - това му е работата. Да се надяваме, че ще бъде за общото благо..

Georgi Ishkitiev

БАТЕ КИРО .НЕ СЕ РАЗПРАВЯ С ПСИХИЧНО БОЛНИ ХОРА.МОЛЯ те.ЗАЩОТО БЕЗ ДА ИСКАШ СЕ ПОДАВАШ И ПРИНИЗЯВАШ НА НИВОТО НА ТОВА СЪЩЕСТВО С И М О Н..НЕ СИ ГО ПРИЧИНЯВАЙ.

Владимир Василев

Всичко хубаво, ама Коцето много взе да лъже или много взе да му личи напоследък...

KL

Аз почва имам и цели ,но виждам че в България загрубяват нещата и трябват хора, аз по отделно се оправям цял живот , питам има ли почва за общото , но явно си разбрал повърхностно това което пиша , бъде Благословен лек ден

Venelin Gueorguiev

Първо трябва да се оттървем от онези, дето ни тикат към война. Защото това стане ли, все тая кой ще се прибере, там нищо няма да има. Ако ме разбираш. От живота знам само едно със сигурност: не чакай да ти правят място, а си го направи сам. И гордо вдигната глава, Бог като те пази, какво ти пука, почвата ще си я направиш сам.

KL

Маестро Камджалов е страшна работа, помага на деца-музиканти и певци да се развиват. Имат един много як концерт с Лиза Джерард. Послушай го, та да чуеш Божествена музика. Музиката я създава с дълбока душа, ползва системите от Петър Дънов - тук е моментът, ако не знаеш кой е Дънов, да се запознаеш, за да ти стане ясно и кой е Камджалов, и изобщо ще ти се просветли пред душата. Световно известен диригент, разработил собствена система за дирижиране, която вдъхновява много други диригенти и музиканти по света. Човек, който работи в сферата на духовното, а такива малко се чуват по медиите, защото по медиите дават разни курви и курвари, вместо смислени хора. Не смятам, че Маестрото има нужда от "включване", той не зависи от нищо и от никого, съгласил се е, защото милее за България. А дали ще успеят да се организират добре, лично аз им желая успех и съм готова да помогна с каквото мога.

KL

Много време му отдели на този въпросен журналист. Няма смисъл. Бат Киро, за маестро Камджалов ще кажа така: хора дето работят директно с Бога, те не се страхуват. Ти не знаеш дали се е отказал, дали има нещо наум, така че, кой с каквото може ще помогне. Не критикувай, подведен от подхвърлен въпрос на човек, който явно не се запознава достатъчно добре със ситуацията. Да се образоват, нали имат интернетчИ, да скролват и да търсят инфо.

KL

Няма да са втора сила, гаранция.

Zhivko_Y

И много пак за Възраждане. Ами хубаво избор има ли? ПП, ДБ, ГЕРБ, БСП, ДПС....всички бяха във властта. Ами честно казано Възраждане не са били във властта НИКОГА! Аз вярвам, че властта трябва да се вземе ЗАКоННО! Иначе, ще станем Украйна. Изборът на изборите е ограничен) Ако полк.Марков направи партия , аз съм зад него! Ама коалиция могат пак да направят само с Възраждане. Все пак Коцето е историк, малко или много говори истината...тия евроатлантици в кавички вече се изчерпаха. Нека дадем властта на тия, които не са били в нея! Аз искам промяна, ама истинска!

Яни Мазов

Не го знам тоя анонимник. Направо си прави реклама с теб, защото абонатите са много повече от твоите. Завижда, повярвай ми. И си вдига рейтинга, ама безуспешно. Аз 90-те ги помня като тинейджър и ако псуваш на майка, наистина ядеш бой. Доста е смел от телефона.😀 Ивката Михайлов е готин пич и го уважавам, така, че явно тоя плазмодий пак не е прав. Поздрави от Бургас!)

Яни Мазов

Чакалите нападат само в числено превъзходство.

Яни Мазов

Това с акциите е все едно Моньо да отиде при някой собственик на казино и да му вика "къде са парите на хората, мошеник!?!?!?". Само дето Иво всъщност прави нещо полезно със залозите на хората.

Димитър Димитров

Това е странно, вместо да преследват Бойко и Пеевски и всеки, който е откраднал от тези милиарди, които принадлежат на всеки един в България, те дъвчат Ивелин! Сигурно някой шари! Отклоняват вниманието! Отврат!

VP

Политиката е мръсна дума! Може би пази имиджа! А може и да са го уплашили!

VP

С Росен Миленов ще е много интересно.

Lexan7

Чудя ти се на акъла за къв ... си тровиш нервите с един наркоман

Stanislav

Да да ама не

Stanislav

Аз ше ви кажа вместо него. Нали вече пет пъти вика, че го е канил Радостин Василев, обещал е да дойде и не идва. Кво да мисли според вас? Тармък и той...

Gladnia Prokuror

Много е долен тоя …

Val Dimov

Бат Киро синъти може да го счупи,а ти дори и със патерица имаш 89процента шанс да го биеш

Николай Манолов

Заради перките.

Temenuga Gancheva

Киро, смятам, че грешиш, като намекваш, че Костадинов си е изплатил заема за къщата и си е купил нова кола с пари, получени по другия начин. Заплатата на един народен представител в това народно събрание е над 6000 лв., а в миналото – 5145 лв. За това, че е председател на парламентарна група, взема 35% надбавка. За участие в комисия (а едва ли има депутат, който през мандата си да не участва в десетина, че и повече комисии) – 15%, ако е заместник-председател на комисия – 25%, а ако е председател на комисия – 35%. Имат и други надбавки. Същевременно мисля, че или не плащат данъци и осигуровки, или плащат по-малко от обикновените хора. Това означава, че Костадинов на месец вероятно взема чиста заплата над 10 000 лв. С такава заплата изобщо няма да е трудно на никого с малко финансова дисциплина да изплати ипотечен заем (не знам колко са му оставали) или пък да си купи нов автомобил за 50 или дори 100 хил. лева за две години. При условие, че е бил подлаган на толкова много данъчни проверки и на такова отрицателно внимание от големи медии, едва ли ще е толкова глупав да си изплати заема и да си купи кола с незакони пари.

Stefan Stefanov

Ивелин го бях гледала преди около 3 години не помня вече в кой подкаст. Историята на живота му е доста интересна. От нулата с къртовски труд. Още тогава казваше,че е работохолик,има си определена теория за нещата. Каза,че е отдаден повече на работата си,отколкото на семейството си,и това го е заявил от самото начало. Определено е идеалист и луд в добрия,градивен смисъл на думата. Това,че някои пройдохи от рода на симотековци и сие го мразят и оплюват,е знак,че делата му са на прав път. Иначе,разбира се че никой не е безгрешен,и допускайки до себе си някои недобросъвестни люде,които могат да го предадат,това е в реда на нещата и никой не е застрахован.

K. Koleva

Имаме уговорка за видео и с него

Киро Брейка - Оригинала

Поздрави бай Кире и Веско! Какво ти е мнението за Росен Миленов?

Дейвид Кирилов

Както и да лаете Възраждане гърми!Лятото вече ще са втора сила!

Константин Матев

Бат Киро това с децата е голям проблем! Един познат ми каза на скоро,бащами са били 7 братя,ние сме 4,аз имам син а той куче и е на 45години! Следя статистики и анализирам,до края на този век европа и америка ще са на половина,азия понеже са много ще останат в застой а африка ще увеличи 4 пъти населението си! Явно много зле живеят в диктаторските държави,за това се размножават както бългрите преди 89та!

Мартин Владимиров Кръстев

Отивайте да почивате с Веско. Не се занимавайте него. Тя неговата е изпята.

Gamma-hydroxybutyrat

Поздрави и бързо оздравяване

Mariqn Kralev

Чудно ми е и на мен.

Dimitar Frozeone

Мислиш ли да поканиш Огнян Павлов/фирето/

Йордан Любомиров

Бати Киро какво мислиш за Радостин Василев

Filip

Здрасти банда, бат киро може ли да рекламираш по някакъв начин, регистъра за хазартно зависими в нап. Това нещо работи 💪 💪 💪 но хората не знаят, и ако може покани някой от нап да обясни благодаря ви предварително ✌️ ✌️ ✌️ поздрави

Мариян Цянов

Бат Кире би ли поканил Костадин?

Eduard Mardirosyan

Бат Киро да не стане проблем да задълбочи още повече

Nikolay Yakimov

Не знам 90-те но сега така се бият че се убиват направо . Не както беше тогава ! Така че бият се не са само пред компютрите .

Vilaka

Здравейте Бат Киро и Веско. Много негативни емоции и видео станаха напоследък. Според мен ще е добре да направиш някоя рубрика за успели Българи, независимо в коя област. Това ще е образователно и позитивно, както за теб, така и за нас. Все още има такива хора според мен. Бъдете здрави.

Alex

След като инвеститорите вярват в проекта,значи нещата са Ок.За всеки един човек могат да се извадят компромати,въпросът е дали тези компромати имат покритие.”Исторически парк” е явно апетитна хапка за някои отгоре и затова се правят тези циркове.Тези проекти трябва да се поддържат,а не да се затриват.

Ivelin Kunev

Какво мислиш за Слави Трифонов и тяхната партия

IVAN VASILEV

Здравей те Бай Киро аз не мога да разбера кои хора могат да гледат този индивид .

Мария Петрова Делчевa

Бат Киро, как може да имате толкова търпение и Ивелин Михайлов също е така търпелив и спокоен

CantMossadTheAssad

Съжалявам за обидите, на този отвратителен човек... Ителигенцията и аз не харесвам тези хора хал хабер си нямат за реалността и какво става извън софия....

Albert Andreev

Похвала за това което правите и нервите който отделяте,всичко съм го преживял на 99%,надявам се да слушат и да действат другите,успех

Konstantin Dimitrov

хахахахах

CantMossadTheAssad

С Тодор Ангелов ще бъде интересно! Гарантирам ви.

no matter

Брейк, не съм психолог, но му гледах видеата от последния месец и го виждам, че говори много несвързано. Даже и коментарите под видеата му са на подобни индивиди. Като варненски брокер, дето се мисли за Господ

ZLATEV ZLATAN

Извинявайте бат Киро, аз мислех че е било качено видеото с Добри Божилов и е изтрито защото сте говорили за някакви конспирации

CantMossadTheAssad

Здравейте,най-накрая да хвана и аз един лайф,един коренно различен въпрос жената е бременна за трети път,наедрява и искам да и направя програма,към синът ти ли да се обърна?

Konstantin Dimitrov

Бат Киро като каза пияни надрусани - нямам никакъв оптимизъм да се оправи държавата, защото знам на какво ниво са младите. Ще ти дам пример - братовчедка ми е на 15г и вече ходи на дискотеки във Варна след 12 часа. За мен това не е нормално, но родителите и ще теглят. Няма оправия, аз се опитвам да им кажа че бъркат с възпитанието, но те казват всички деца ги пускат, как да не я пуснем. То е ясно, един път като тръгне по нощния живот дълго време ще отиде и ще си пропилее потенциала. Масово младите тръгват по живота и всеки иска да изкарва лесни пари, но после го разбират по трудния начин, защото реалния живот не е като по филмите.

Владислав

Здравейте Бат Киро и Веско! Според мен тоя дето те плюе е просто един бушон който май скоро ще изгори. Какво ти е мнението? Желая ви здраве и бързо възстановяване.

Иван Паунов

Бат Киро пребирам се за Великден, ако не за друго поне по едно кафе да пием , да се запознаем очи в очи , и да ти стисна раката , ти ми вдъхна доверие каквото и баща ми не ми е вдъхвал

Venelin Gueorguiev

Привет на всички,надявам се всички да сте в добро настроение :) Вчера попаднах на много хубав разговор между Цветан Радушев и Христо Дамянов ( инвеститор в “Исторически парк” ). Имахте ли възможността да го гледате?! Хубава вечер и бъдете здрави и благословени.

Ivelin Kunev

Бат Киро, защо изтриха видеото ви с Добри Божилов

CantMossadTheAssad

Коцето е креатура на ГЕРБ, а Гешев не е ли?

Кашо

Здравейте Бат к

Иван Паунов

БРЕЙК УДРЯШ ГО НА ЕМОЦИЯ И ВЛИЗАШ В ОБЯСНИТЕЛЕН РЕЖИМ БРАТО...когато си повлиян не трябва да се напрягаш защото почваш да вкарваш епитети и какво ли не ама е нормално когато почне някой да те обижда и падаш на нивото му...когато почнеш в калта да се бориш с една свиня на нея и е кеф а ти си само оцапан.....ИВЕЛИН ПОКАЗА НА ЖИВО КАК ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖИШ КОГАТО ТЕ НАПАДА СИМОН...търпение и самоконтрол,падаш му на нивото не сме слепи и тъпи да видим да преценим и да мислим кои какво приказва....това че не вярваш е пак вяра в това че не вярваш ,но все пак трябва да се даде на някой шанс да видим дали ще се оцапат и после ще им се сипе,но да дадем все пак шанс да се оцапат....няма ХОРА който да са идеални всеки си има камъни за дялане....Симо снощи изтраях да гледам лайфа му и се смях като почнаха едва ли не да се чудят от къде идват камъните в Исторически парк и сега се сетих за оная песен ...Камъните падат ..падат от небето....много се смях с тия олигофрени и примати който искат да смятат парите на другите хора...В занзибар може да купиш земя и да продаваш къщи и това е бизнес и инвестиция НО в България е измама и пирамида......примати и олигофрени почнаха да ни обесняват кое е истина и кое е светлината.....стига им пада на нивото човек....Поздрави от бояджията който ще си види труда в Исторически парк:))

Bojidar Andreev

Симо толкова яростно прави свирки че му се е изкривила дзурлата!

? ?

Мерси за всичко бат Киро. Бъди здрав и не се ядосвай, това е най-важното. Дано имаш успех със здравословните проблеми.

Димитър Вакарелов

Йордан Камджалов защо се е уплашил и се е самоотлъчил от бъдещата коалиция на Марков и Ивелин Михайлов?

Viktor

Дрогата има такъв ефект-прави те измет като симчо свирката...в панделата ще му разпорят халката.

Константин Матев

Бат Кире дай по- позитивно. Иде им края на тия боклуци. Трябва обединение. Сега е моментът.

Eduard Mardirosyan

Здравейте момчета поздрави Бат Киро разочарова ли те Костадинов и неговата банда ваксинирани кучета

Filip

Надеждата крепи балъка

Mariqn Valchev

Здрвейте. Бат Киро това което Ивелин прави е много хубаво според мен, но не са ли мислили да подпомогнат изследванията дори да възстановят Плиска , Велики Преслав и други светини на Българската история. Един вид да продължат делото на покойния вече проф. Божидар Димитров. Не ми остана време да изгледам разговорите ви може и да сте споменали нещо на тази тема. Ако се заемат мисля, че много нови хора ще се включат. Както е казал Вазов " Богатите с парите, Умните с умът, и бедните с трудът"

Росен

Вярвам само на вас,цанов полковника и Ивелин, каквото и да правите имате моята подкрепа. Въпроса ми е бихте ли поканили полковника и Ивелин за лаиф поздрави

IVAN VASILEV

Мислиш ли че ще имат успех Ивелин и Полковника

Йордан Любомиров

Чичо Киро, знаеш ли кой е янсен ван дер щрудел. Човека прави много интересно съдържание. Казва истината за дадени събия по подобен начин на твоя но е малко по-комедиино. Ако знаеш кой е бихте ли направили някакво видео на по приказка, както ти викаш. Поздрави и скорошно оздравяване.

Михаил

Здравейте Бат Киро и Веско

IVAN VASILEV

Капитал му плащат и основния проблем са перките.

Eduard Mardirosyan

Бат Киро, остави го тоя, знаем го откъде и как е тръгнал. Наскоро се замислих, гледайки му видеата как е възможно този да лае срещу толкова хора с власт и в същото време нищо да не му се случва. Но и в същото време не лае срещу Борисов, не лае срещу Доган, не лае срещу определени хора от най-високо равнище. Зададох си въпрос - колко силен гръб трябва да имаш за да лаеш по този начин. Няма да те питам кой му е гръб, но имаш ли идея колко силен е гърба на този човек?

Владислав

Вълка на Уолстрийт доста добре обеснява какво е да изгориш с акции когато е пирамида , но няма пирамида която строи сгради паркове и селища , кажи бате Киро как ти се вижда положението , да се прибираме има ли почва

Venelin Gueorguiev

Здравейте Бат Киро и Веско, откъде с Ивелин имате такива нерви да ги търпите тоя. Незнам тоя как полицаите още не са го оправили, защото и в София също се прави да мъж даже го има в предаване подкаст на БНТ Патрулът как буйнства в един МОЛ

Valentin

Здравей бат Киро, наздраве и поздрави от мен и от брат ми ОТ село помен русенско. Мислил ли си да направиш фенсреща мислиш ли че ние държавата е колония някоя западна държава.

Albert Andreev

Браво, бат Киро! Стратегията ти е мн вярна. Поздрави! Бъди здрав!

M. Shopov

Бати Киро, освен тоя Симон също и Добри Божилов който има ютуб Канал поде много сериозна кампания срещу Ивелин и Историческия парк. Направо се хванах за главата как за 2, 3 дни публикува повече от 30 публикации срещу него. Всички хора в коментарите се чудиха какво му става изведнъж и много замириса тая история и тая атака, даже от него чух за тоя Симон. Баси боклука. Чух и разговора с него, определено звучеше много нервно. Общо взето масираната атака срещу парка е много сериозно миришеща. И каквото и да става там всички се питаме защо го нападат толкова ожесточено?

teodora yordanova

Бат Киро, не знам кой е крив и кой е прав, но нормалните хора работят с доказателства, той почна да псува и ругае. Това не е нормално. Знаеш ли дали е завършил за журналист или просто импровизира? Този човек не може да има висше образование. Гадно е, че намеси семейството ти, но явно това е цената да си известен, нормално е да срещаш и такива утайки като Симо Тека. Поздрави!

Иван

Докладвахме го още вчера

S.А

Поздрави живи и здрави да сте бати Киро и Веско. Ако позволиш нещо критично защо падаш на неговото ниво и му правите реклама.

Stoyan Petkov

Здравей , Надявам се да се размине и с тази става, но и да не се размине Анди Мъри е професионален спортист със сменена става. Дали обаче наистина не следиш, че от години основната борба на този борец е не срещу теб, а срещу Възраждане ? И как си го обясняваш това, ако Възраждане наистина било “патерица” на една или друга партия, както твърдиш?

Ivooo33

Кой е тоя ? Ще разкажеш ли ? Сега се включвам , кое тва леке?

ГоляматаРабота

Здравей бат Киро, гледах видеата с Ивелин Михайлов и не можах да разбера откъде го намериха това "маестро" да го включат в партията на Ивелиин и полк. Марков. Знаеш ли нещо по върпоса ?

Vasil

Бат Киро, защо не пуснеш записа в youtube за да го видят всичките всичките му абонати на тоя?

Mitko Georgiev

Тва момче е на тежка синтетика, според мен. Оставете го, времето ще го оправи, даже. честно казано, за мен е пътник. Във всеки смисъл на думата. Поздрави и успех.

Alexander_Sludgeff

Бат Киро какво ще кажеш за Шенген

Никола Иванов

Тоя е психично болен,не се занимавай с Тоя ,глупак психясал

Rado_ok_

Много силно. Бат Кире с тебе сме. Само кажи и е препариран.

Eduard Mardirosyan

Абе бат Киро какво се занимаваш с този дрогирания олигофрен

AtilaRulz

Ти не помниш ли, че той звънеше и заплашваше докато беше в ИТН? Колко партии смени? Как да не е поредния проект... Дано ти отговори.

Hristomir Hristov

Какво е мнението ти, след разговора с Ивелин, за проекта им с полковника и диригента.

Dimitar Yankov

Не му обръща внимание на тоя ненормален … тои са смее по телефона, ръмжа, пищя , вика … хората сами могат са го преценят що за ненормален и на какви наркотици е …. И най важното ти си гледан човек уважаван имаш абонати и в момента колкото повече го говориш толкова повече хора му правиш да го следват

S.А

Бат Киро… вбеси ме този плазомдии. Променил си стотици, даже хиляди животи. Тоя само сере, пикае и псува. С тебе сбърка. Ти имаш истински последователи. За тебе скачаме и тръгваме. Дано да млъкне и да си се зарови в дупката. Съдбата си знае работата… да не си намери майстора скоро. Бъдете здрави!

Dimitar Yankov

Малко извън темата,какво мислиш за колите втора употреба и цените им?Благодаря,Ще се увеличават ,ще намаляват ли?

Rado_ok_

Мен ме блокира от страницата си , случайно попаднах на негов лайв и понеже написах , че когато боядисат портата благотворително на някои Съсед, тогава може и да кажат нещо , и ме блокира , то си му личи по физиомутрата колко багаж има

Venelin Gueorguiev

Няма да забравя тоя кенеф как орева орталъка като убиха ония боклук Алексей то голямо лаене беше че и обижда и полковника което най много ме издразни Симо ли е къв е него знам

Bojidar Ivanov

Какъв съд кви пет лева, казвам го с най-добро чувство към Тихомир

Dzhanip Ahmed

Здравей, бат Киро, кажи мнение за новата партия МЕЧ и Радостин Василев. Поздрави!

Тони Пламенов Илиев

Здравей, бат Киро. Въпросът е елементарен - защо не го осъдиш и ти този "хубавец"! Явно са такива времената днес. Имаш подкрепата на нормалните хора, а това не е малко, нали? Поздрави! Бъди здрав!

Tihomir Atanasov

Живи и здрави да сте бат Киро и ми кажи на тоз с кривата уста кои е човека ,гледах ми един лайф и обиждаше детето ти и внуците ти

Nikolay Petrov


Related Creators