NokiMo
Hladovina
Hladovina

patreon


Deset puta sporiji Bolji Život, Blade Runner verzija

Ovaj video nikada nisam objavio nigde zbog prevelikog korišćenja kadrova iz Blade Runner filma pa da počastim careve na Patreonu. Pošto sam već koristio ovu pesmu za epizodu o filmu Raid i Dredd, da vidite da šljaka Bolji Život pesma i u još jednoj distopiji.

Hvala puno ljudi za podršku i hvala novim članovima.

Pesma je Необунт - Бољи живот (десет пута спорије), ima je na JuTjubu. Inače samo se dopisivali i dao mi je odobrenje da je iskoristim ali trt, ne da JuTjub da se objavi.

Comments

Извини што скрећем са теме и приватизујем чат, ниси се похвалио да је брат Стева гостовао на РТС!

Предраг Марковић

A tek ja ne znam šta da mislim sa svojih 23 godina, nakon dva gledanja i dalje ne mogu u potpunosti da definišem stav o ovom filmu. Predpostavljam da bi Valentin i Boris razvukli ovo na opuštenih 3+ sata jer film pokreće mnoga značajna pitanja koja zaslužuju pažnju.

Stevan Stojanović

Клокворк поморанџа… Још увек не могу да верујем да сам тај филм одгледао само један пут. Тад, пре 30 година, сам био згрожен. Врхунски филм о којем не знам шта да мислим,

Предраг Марковић

У праву си, и на Ghost in the Shell би савршено легла ова музика.

Valentin Salja

E vidiš opet je dobre da me neko podsetio na Paklenu Pomorandžu.

Valentin Salja

Zanimljivo moram priznati. Živo me zanima Valentine šta bi uklopio uz mučenog Malkoma iz Paklene pomorandže, nadam se da ćemo doživeti i tu analizu u skorije vreme.

Stevan Stojanović

За неког ко није гледао филм, ова музика би могла позвати да се гледа. Мени који сам гледао, оригинал у низу предности, као главну има то што звук није толико богат, пошто је једна од тема у филму и самоћа ликова у дистопичном свету, што не иде уз ову раскошну мелодију, која рецимо може да боље прође у Ghost in the shell

Pera Peric


Related Creators