Добрый вечер дорогие мои:) Сегодня была съемка с прекрасной Кристиной:) Надеюсь вам понравится:) Ну а патронам на 20$ , напоминаю, при подписке в течении трех месяцев я вышлю вам снимок полароида на ваш выбор;)
Good evening, my dear :) Today there was a shooting with a beautiful Christina :) I hope you enjoy it :) Well, for $ 20 patrons, I remind you that within three months I will send you a picture of the polaroid of your choice;)