Obiektyw 18-55mm. Wiem, zauważyłem to niestety już po postprodukcji, ale zdjęcia tam mi się podobały, że i tak musiałem je dodać :) . Muszę sobie nowy aparat kupić, bo w obecnym sprzęcie autofokus nie działa mi sprawnie, a sam aparat mnie ogranicza. Będę niebawem polować na jakąś okazję, ale jak macie jakąś propozycję godną polecenia to możecie pisać w komentarzu.
2022-02-02 18:38:25 +0000 UTC
jakim szkłem cykane ? ogółem spoko to wyszło szkoda że na niektórych kadrach ostrość za oknem :)
2022-02-02 17:08:11 +0000 UTC
Najpierw na tą inną scenerię musiałaby się zgodzić, ale kto wie... Może na wiosnę znowu się z nią spotkam. Jak mnie śledzicie na story na Instagramie to będziecie wiedzieć ;) .
2022-02-01 19:27:34 +0000 UTC
No coraz fajniejsze zdjęcia Róży... ciekawe jak wyglądałaby w innej scenerii.. plus bardziej spicy:)). Ale ogólnie klasa:)